مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات درب محل

شما اینجا هستید

پروژه اداری تجاری زیما سنتر-ZIMA center

پروژه اداری تجاری زیما  در مساحتی حدود 3000 متر مربع و در 14 طبقه احداث گردیده است. که شامل 8 طبقه اداری، دو طبقه تجاری، تالار و مابقی پارکینگ می باشد.

در بخش اداری مجموعه، روشنایی عمومی بصورت ترکیبی از چراغ های downlight ال ای دی و چراغ های خطی طراحی  شده است.چراغ های خطی بخش اداری که  مجموعا در حدود 250متر می باشد،  تامین روشنایی مورد نیاز فضا را متناسب با استاندارد روشنایی(300لوکس بر روی میز کار) تامین کرده است.

چراغ های بکار رفته در بخش اداری مدل SPL-5532A(STRIP-MID-POWER) با رنگ نور آفتابی است. از مزایای این مدل از چراغ های خطی  مصرف انرژی بسیار پایین(حدود 20وات در هر متر) و تامین نور بسیار مناسب 2000 لومن در هر متر(شار نوری) می باشد.

بدلیل موقعیت ویژه پروژه (قرار گیری در کنار یکی از پررفت وآمد ترین خیابان های تهران) و همچنین طراحی مدرن نمای بیرونی، استفاده از چراغ های خطی علاوه بر تامین روشنایی فضای داخلی تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی بصری شهری نیز داشته است.

گروه روشنایی SPL افتخار مشاوره تامین و اجرای روشنایی پروژه ZIMA center را بعهده داشته است.

محل پروژه: 
تهران خ ولیعصر بالاتر از زرتشت نبش کوچه میر هادی
تاریخ انجام پروژه: 
زمستان 96

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.