مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات درب محل

شما اینجا هستید

پروژه مسکونی پارک تراس

مجتمع مجلل پارک تراس الهیه در پاییز 96 مورد بهره برداری قرار گرفت. این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت تقریبی 2300 متر و در 12 طبقه ساخته شده است.

گروه روشنایی SPL محاسبات روشنایی مجموعه پارک تراس را برای دو بخش داخلی و خارجی ساختمان بطور مجزا در نظر گرفت.

با توجه به کاربری مسکونی مجتمع پارک تراس، جهت روشنایی فضای عمومی که شامل پارکینگ و مشاعات مجموعه می باشد، چراغ های ال ای دی از نوع SMD FIXTURE با توان6 و18وات و با رنگ نور 4000کلوین (طبیعی) در نظر گرفته شد،.یکی از ویژگیهای این چراغ نوع رفلکتور و نحوه قرار گیری منبع نوری در آن می باشد که عامل خیرگی را به حداقل می رساند.. بر این اساس و با توجه به نیاز به حذف خیرگی و در عین حال تامین روشنایی استاندارد ، نحوه جانمایی چراغها به گونه ای در نظر گرفته شدند که بر روی زمین 100 لوکس تامین گردد.

به منظور روشنایی فضای داخلی واحد ها و با در خواست کارفرما از چراغ هایی با قابلیت تنظیم شدت روشنایی(DIMMABLE) و با رنگ نور گرم-3000 کلوین- استفاده شده است. تعداد چراغ های بکاررفته در داخل هر قسمت از فضای داخلی به گونه ای می باشد که حداقل روشنایی 300 لوکس را به طور یکنواخت فراهم می نماید.

در قسمت فضای خارجی نمایش زیبایی المان های اصلی فضا در عین رعایت استانداردهای موجود از اهمیت بسزایی برخوردار است. در واقع ایده کلی نورپردازی بنا در نمای بیرونی، تبدیل مجموعه به یک بنای شاخص شهری (land mark) در چشم انداز شب و همچنین ایجاد حس خوشایند برای افراد و رهگذران می باشد. از ویژگی های دیگر نورپردازی نمای مجموعه پارک تراس استفاده از طیف نور گرم و ملایم در کل سطح نما می باشد. با توجه به نکات فوق استفاده از پروژکتورهای SMD 6 وات و وال واشر 12وات پیشنهاد و نصب گردید. چراغ های نورپردازی گروه روشنایی SPL با توجه به میزان پرتاب و حجم نور مورد نیاز در هر فضا قابلیت تنظیم دارند.

محل پروژه: 
الهیه خیابان مهدیه خیابان جبهه
تاریخ انجام پروژه: 
تابستان 96

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.