مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات درب محل

شما اینجا هستید

مجتمع اداری تجاری گالریا ولنجک

مجموعه گالریا واقع در خیابان سیزدهم ولنجک در بهار 96 افتتاح گردید. ساخت و بهره برداری این مجموعه توسط گروه مهندسی صحیح النسب صورت گرفته است.

مجموعه اداری تجاری گالریا دارای زمینی به مساحت ۳۱۹۵.۵۰ متر مربع، ۱۵ طبقه جنوبی و ۱۷ طبقه شمالی را داراست که مجموعه تجاری دارای ۸ طبقه زیر همکف و ۷ طبقه بالای همکف که ۵طبقه آن دارای واحد های تجاری با مجموعه ۵۵ واحد و ۲ طبقه فودکورت می باشد. همچنین مجموعه اداری نیز دارای ۱۰ طبقه زیر همکف و ۷طبقه اداری می‌باشد که این دو مجموعه در امتداد یکدیگر قرار گرفته اند و از طریق رمپ پارکینگ در ۵ طبقه منفی با یکدیگر ارتباط دارند. مجموعه زیربنای اداری و تجاری ۴۰۵۱۱.۸۳ متر مربع می‌باشد.

به منظوره روشنایی، در بخش اداری مجموعه از پنل های 60*60 و چراغ های ال ای دی SMD ECO 5W گروه روشنایی SPL استفاده شده است. تمامی چراغ های بکار رفته در بخش اداری مجموعه گالریا دارای 3 سال گارانتی کامل شامل قطعات و افت شار نوری(حد مجاز 4%در سال) می باشد.

انتخاب چراغ های گروه روشنایی SPL توسط گروه مهندسی صحیح النسب و بهره گیری در مجموعه خرید گالریا از افتخارات این مجموعه می باشد.

محل پروژه: 
ولنجک خیابان سیزدهم

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.