مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات درب محل

شما اینجا هستید

پروژه نورپردازی و روشنایی مجتمع مسکونی عمید

پروژه مسکونی عمید دارای شش طبقه و با زیر بنای تقریبی 2500مترمربع می باشد.

ساخت این پروژه بدست یکی از خوشنام ترین تیم های سازنده تهران و همچنین استفاده از بهترین متریال، باعث شده این پروژه یکی از افتخارات گروه روشنایی S.P.L به حساب بیاید.

گروه روشنایی S.P.L  دو بخش نورپردازی نما و روشنایی عمومی و اختصاصی داخلی پروژه را بعهده داشت.

در بخش نورپردازی نما طبق طرح کارفرما و برآورد محاسبات زیبایی شناسی و چینش نور با پیشنهاد شرکت S.P.L استفاده از پروژکتورهای LEDتوصیه و اجرا گردید. طرح نورپردازی نمای ساختمان عمید که توسط کارفرما پیشنهاد گردید، برگرفته از ساختمان slava-roofer مسکو می باشد. در اجرای نورپردازی با توجه به مقیاس کوچکتر این دو ساختمان نسبت به یکدیگر سعی شد کلیت کار به واقعیت نزدیک باشد.

در بخش داخلی ساختمان برای روشنایی واحدها از چراغ های سقفی SMD مدل SPL-S6 استفاده گردید. این مدل بدلیل عمق نسبتا کم، بدنه تمام آلومینیوم و کیفیت بالای ساخت گزینه مناسبی برای روشنایی ساختمان های مسکونی می باشد.

در بخش فضای عمومی(پارکینگ) بدلیل نیاز به پخش نور مناسب، ارتفاع و جنس سقف، پنل های سقفی LED بصورت روکار  بکار گرفته شد.

تاسیسات روشنایی پروژه عمید بدلیل بکارگیری سیستم هوشمند(SMART HOME) و استفاده از لامپ های کم مصرف LED دارای بهترین راندمان نوری(نسبت روشنایی دریافتی به کل انرژی مصرفی) می باشد.  گارانتی 3 ساله محصولات گروه روشنایی اس پی ال در کنار کیفیت بالای محصولات روشنایی استفاده شده اطمینان کامل کارفرما از سیستم روشنایی ساختمان را به همراه داشته است.

 

محل پروژه: 
زعفرانیه تهران

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.