مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات درب محل

شما اینجا هستید

پروژه مجتمع اداری تجاری ولیعصر (عج )

پروژه اداری تجاری حضرت ولیعصر (عج) بدلیل نزدیکی به میدان تجریش و مراکز خرید مهم منطقه از جمله ارگ ، بازار قائم و ... دارای موقعیت کم نظیری می باشد.

با توجه به اهمیت و همچنین کاربری های مختلف ساختمان سعی شد تا با همکاری و هم فکری گروه روشنایی   spl و تیم طراحی و اجرای تاسیسات برق پروژه، چراغ های روشنایی بخش های مختلف با دقت انتخاب و جانمایی گردند.

در بخش اداری از چراغ های خطی( linear lighting) در کنار چراغ های سیلندری SMD  استفاده شده است. ترکیب دو  المان  زیبایی و پخش نور یکنواخت و کافی در فضای اداری، معیار های اصلی انتخاب روشنایی در این بخش می باشد.

بخش تجاری پروژه شامل دو قسمت فروشگاهی و فودکورت بوده و برای هر بخش بطور مجزا چراغ های downlight  بکار گرفته شده است.  بدلیل ارتفاع متفاوت این دو قسمت و حجم نور متناسب با آن از توان های مختلف چراغ های COB استفاده شد.

در بخش فروشگاهی صرفنظر از نوع کاربری توجه به معیار CRI(ضریب نمود رنگ اشیاء زیر نور مصنوعی نسبت به نور طبیعی روز) اهمیت بالایی دارد. چراغ های COB بکار رفته در بخش فروشگاهی  پروژه دارای CRI:85 می باشند.

 بخش مشاعات  پروژه شامل فضاهای عمومی، راهرو ها و راه پله می باشد. در این بخش از چراغ های SMD  با توان 6 و12 وات استفاده شده است. همچنین بدلیل  رعایت ظوابط و استانداردهای روشنایی عمومی و اضطرای  در قسمت های عمومی ساختمان، کلیه چراغ های مشاعات دارای سیستم اضطراری روشنایی بوده به نحوی که روشنایی فضای راهرو و راه پله ساختمان در زمان قطع ناگهانی برق به طور خودکار(بلافاصله) تا حداقل 2 ساعت روشن می مانند.

محل پروژه: 
میدان تجریش ابتدای خیابان ولیعصر

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.