مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

طراحی و اجرای نورپردازی خطی پروژه عمار

طراحی نورپردازی و اجرای نورپردازی خطی پروژه اداری واقع در خیابان عمار تهران توسط گروه روشنایی سپندار الکتریک بت چراغ خطی آویز مدل 10235

در این پروژه از این چراغ به صورت آویز بالای میز استفاده شده است. طول این چراغ ها متناسب با طراحی نورپردازی قابل تغییر است و متناسب با آن برش داده می شود.

 

چراغ خطی مدل 10235

این چراغ خطی دارای عرض 102 و عمق 35 میلی متر می باشد. این چراغ نسبت به سایر چراغ های خطی دارای عرض بیشتری تاست و قابل نصب به صورت آویز و روکار است.

این چراغ ها دارای رنگ نور های آفتابی، طبیعی و سفید با شدت نور 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر است. 

 

 

 

محل پروژه: 
تهران - خیابان عمار
تاریخ انجام پروژه: 
1399

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.