مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

‌پروژه نورپردازی گرین وال روماسنتر

استفاده از ‌نور فتوسنتز جهت نورپردازی گرین وال روماسنتر با استفاده از چراغ های گرو لایت و پرژکتور cob

 

‌‌نورفتوسنتز

پروژه دارای دو سطح نور برای گیاه ها، یکی برای برگ سبزی ها و دیگری برای گیاهان گل ده می باشد. سطح سوم نور جهت روشنایی جنرال فضا با لوکس نوری ۵۰۰ و ضریب تشخیص رنگ ۹۰. گرین وال روماسنتر به علت عدم دسترسی به نور طبیعی باید با استفاده از نورهای مصنوعی تغذیه و حفاظت میشد.
‌‌اجرای این پروژه هم روی دو ستون نگهدارنده آسانسورهای شیشه ای مجموعه صورت گرفته و هیچگونه تخریبی روی آن صورت نگرفته است. ‌نور های گرو لایت در زمان محدودی از شبانه روز وارد مدار میشوند تا گیاهان شاداب و سرزنده بمانند و عملیات گل دهی صورت بپذیرد.

 

 

محل پروژه: 
روماسنتر

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.