مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

پروژه نورپردازی خطی کف با چراغ خطی دفنی

نورپردازی خطی با چراغ دفنی مخصوص کف بسیار زیبا، خاص و مدرن است و بسیار مورد توجه طراحان داخلی است. در این پروژه از چراغ خطی دفنی برند LINE&DESIGN برای نورپردازی کف سالن استفاده شده است.

 

ویژگی چراغ خطی دفنی

چراغ خطی دفنی IP68 است و بسیار مقاوم دربرابر ضربه، آب، رطوبت و فشار است. به همین خاطر می توان از این چراغ ها برای کف باغ در فضای خارجی، برای کف در فضای داخلی، کف پارکینگ، استخر و ... استفاده کرد. این چراغ ها مقاوم هستند و در برابر فشار زیاد و ضربه آسیبی به آن ها وارد نمی شود و همچنین آب و رطوبت به داخل آن ها نفوذ نمی کند. به همین خاطر از این چراغ ها برای نورپردازی کف، مناطق مرطوب و ... استفاده می شود. 

 

محل پروژه: 
تهران، دزاشیب

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.