مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی سالن آمفی تئاتر شرکت پلیمر آریاساسول

پروژه نورپردازی خطی شرکت پلیمر آریاساسول در عسلویه توسط گروه روشنایی سپندار الکتریک. آرشیتکت و مجری این پروژه جناب آقای مهندس فرامرز شفیعی بودند. در این پروژه از چراغ خطی دفنی جهت نورپردازی کف سالن آمفی تئاتر، چراغ خطی قرنیزی برای راهروی منتهی به سالن آمفی تئاتر و همچنین از چراغ های خطی توکار مدل 3535A و 1715 جهت نورپردازی سقف و دیوارها استفاده شده است.

 

نورپردازی خطی کف سالن آمفی تئاتر با چراغ خطی دفنی مدل Ground632

در این پروژه برای نورپردازی کف سالن و مسیر رفت و آمد بین صندلی ها از چراغ خطی دفنی مدل ground632 با نور نچرال و شدت نور 1200 لومن بر متر استفاده شده است. چراغ خطی از درب ورود در بین صندلی ها تا استیج به صورت دو خط موازی طراحی و نصب شده است.

 

چراغ خطی دفنی

 

نورپردازی خطی راهرو با چراغ خطی قرنیزی 4215

جهت نورپردازی کناره های دیوارهای (قرنیز ها) راهروی منتهی به سالن آمفی تئاتر از چراغ خطی قرنیزی مدل 4215 با نور نچرال و شدت نور 1200 لومن بر متر برند line&design استفاده شده است. 

 

چراغ خطی قرنیزی

 

نورپردازی خطی دیوارهای راهرو و سقف 

برای نورپردازی سقف یکی از سالن های این پروژه از چراغ خطی توکار پروفیل 3535 با نور نچرال و شدت نور 5000 لومن بر متر به عنوان نور اصلی این سالن استفاده شده است. همچنین از این پروفیل برای نورپردازی دیوارهای راهروی منتهی به سالن آمفی تئاتر به عنوان منبع نور اصلی و نور دکوراتیو به صورت خط های کوتاه موازی هم طراحی و نصب شده است.

 

چراغ خطی توکار

چراغ خطی

 

نورپردازی کنار درب ورودی با چراغ خطی 1715

جهت نورپردازی اطراف درب ورودی سالن آمفی تئاتر از چراغ خطی 1715 با نور نچرال و شدت نور 1200 لومن بر متر استفاده شده است. در دو طرف درب ورودی، در هر طرف دو خط موازی و ممتد از زمین تا سقف طراحی و نصب شده است. این نورپردازی درب ورودی بیشتر جنبه ی نورپردازی دکوراتیو دارد.

 

نورپردازی خطی

محل پروژه: 
عسلویه
تاریخ انجام پروژه: 
1399

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.